Дата заснування НДЛ ПІО: вересень 2017 року.

Підпорядкування НДЛ ПІО: кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Web cторінка на Facebook: Лабораторія проблем інклюзивної освіти СумДПУ

Завідувач НДЛ ПІО: Бондаренко Юлія АнатоліївнаБондаренко Юлія Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка

Положення НДЛ ПІО

Склад НДЛ ПІО

• Тереза Сіансіоло – доктор філософії, біхевіорист, керівник клінічної програми «Agape Ministries», МА, MS (США)
  • Коваленко Ольга, співробітник Баварського наукового форуму – BayWISS (Німеччина)
  • Джексон Таня, студентка Університету Гранд-Каньон (США)
  • Дегтяренко Тетяна Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Бондаренко Юлія Анатоліївна – доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Боряк Оксана Володимирівна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Колишкін Олександр Володимирович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Косенко Юрій Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Чобанян Анна Варужанівна – кандидат психологічних наук, доцент, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Кісліцина М.В., викладач – кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Скиба Т.Ю., викладач – кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Лобанова О.В., викладач – кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Горбань Наталія Вікторівна – викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
  • Зайчикова Анастасія Віталіївна – секретар НДЛ ПІО, лаборант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка.
  • Позняк Олена Сергіївна – директор Комунальної установи Сумський навчально-виховний комплекс №16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради /аспірант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (2018-2022 р.р.)
  • Воротинцева Олена Олександрівна – завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Закарпатського Інституту післядипломної педагогічної освіти /аспірант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (2020-2024 р.р.)
  • Войтенко Альона Андріївна – вчитель-дефектолог дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства "СУМБУД" Сумський навчально-виховний комплекс "ПРОСПЕРІТАС" /аспірант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (2021-2025 р.р.)

Партнерство НДЛ ПІО

Партнерсто міжнародного рівня

НД лабораторія проблем інклюзивної освіти є членом «Международной лаборатории инклюзивного образования» академічної спілки Modern Education & Research Institute (MERI) (Брюссель. Бельгія) (сертифікат)

Завідувач НД лабораторії проблем інклюзивної освіти є членом академічної спілки Modern Education & Research Institute (MERI) (Брюссель. Бельгія) (сертифікат)