menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Освітні послуги до 2022:

Триває запис на курси підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації фахівців. Відповідно до Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (№ 800 від 21.08.2019 р.) та ін., з метою сприяння ефективній реалізації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої та дошкільної освіти м. Суми та Сумської області у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка впроваджено надання таких освітніх послуг:

  1. Курси підвищення кваліфікації або стажування для керівників та педагогічних працівників і спеціалістів закладів середньої освіти/дошкільної освіти з питань організації інклюзивного навчання. Під час навчання відбудеться розгляд таких актуальних питань: законодавчо-нормативні аспекти інклюзивної освіти, командний підхід до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, технологія складання індивідуальної програми розвитку, врахування клінічного діагнозу в роботі з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку. По закінченню курсів видається свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.(щорічне підвищення кваліфікації і загальна кількість годин за 5 років повинна бути не менше 150 годин). Станом на січень 2022 року орієнтовна вартість курсів підвищення кваліфікації за одну особу складає 360 грн. за один кредит (30 годин)..
    Перелік програм курсів підвищення кваліфікації/стажування

    Електронний запис на курсиПісля реєстрації зателефонувати на кафедру

Контактна інформація/ спікер: Бондаренко Юлія Анатоліївна (моб. тел. 066 557-85-68; 096 701-06-24), кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, e-mail: cor.ped_sumy@ukr.net Контактний телефон: Губар Інна Олександрівна (моб.тел +380 (99) 39-83-110) 

 Зазначені курси проводяться на базі Відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка  (тел: +38 (0542) 68-59-37, завідувач Живодьор Володимир Федорович).

Умови організації семінарів/тренінгів/вебінарів:
1. Семінари, тренінги, вебінари організовуються у дистанційному режимі (online) на платформі ZOOM, MEET та ін. Можливе проведення на базі замовника. 
2. Проведення семінарів/тренінгів/вебінарів відбувається у період і час, зручний для слухачів.
    По закінченню семінару/тренінгу/вебінару видається сертифікат.
3.Станом на січень 2022 року орієнтовна вартість семінару/тренінгу/вебінару/курсів за одну особу складає: 1 кредит (30 год.) 360 грн.  

Формування груп буде відбуватися впродовж навчального ріку:
1. Якщо група буде сформована із співробітників одного закладу, адміністрація закладу має звернутися з листом-заявкою на проведення курсів до  Конченко Ольги Іванівни (тел. +380666030935). E-mail: job@sspu.edu.ua Втім попередньо просимо зазначити в електронній формі що така потреба у проведенні курсів існує.
2. Якщо співробітник виявив бажання особисто записатися на курси, він має  зареєструватися у електронній формі. По мірі формування групи йому надійде повідомлення про терміни їх початку.

Календар подій