menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Триває запис на курси підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації фахівців. Відповідно до Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (№ 800 від 21.08.2019 р.) та ін., з метою сприяння ефективній реалізації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої та дошкільної освіти м. Суми та Сумської області у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка впроваджено надання таких освітніх послуг:

  1. Курси підвищення кваліфікації або стажування для керівників та педагогічних працівників і спеціалістів закладів середньої освіти/дошкільної освіти з питань організації інклюзивного навчання. Під час навчання відбудеться розгляд таких актуальних питань: законодавчо-нормативні аспекти інклюзивної освіти, командний підхід до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, технологія складання індивідуальної програми розвитку, врахування клінічного діагнозу в роботі з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку. По закінченню курсів видається свідоцтво про підвищення кваліфікації (щорічне підвищення кваліфікації і загальна кількість годин за 5 років повинна бути не менше 150 годин). Вартість курсів підвищення кваліфікації складає 300 грн. один кредит (30 годин) за особу.

Контактна інформація: Бондаренко Юлія Анатоліївна (моб. тел. 066 557-85-68; 096 701-06-24), кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактний телефон заступника керівника КМЦ «Довіра» 09-55-32-88-25  Островська Ніна Олегівна

Календар подій

arrow_upward