menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Освітні послуги до 2022:

Триває запис на тренінг/вебінар

Підвищення кваліфікації фахівців. Відповідно до Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (№ 800 від 21.08.2019 р.) та ін., з метою сприяння ефективній реалізації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої та дошкільної освіти м. Суми та Сумської області у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка впроваджено надання таких освітніх послуг:

  1. Дводенний тренінг для педагогічних працівників і спеціалістів закладів середньої освіти/дошкільної освіти з питань організації інклюзивного навчання. По закінченню тренінгу видається сертифікат. Можливе проведення на базі замовника. Освітня послуга платна.
  2. Перелік тематики семінарів/тренінгів/вебінарів

    По закінченню семінару/тренінгу/вебінару видається сертифікат. Мінімальна кількість учасників 10 осіб. Станом на січень 2022 року орієнтовна вартість семінару/тренінгу/вебінару за одну особу складає: 1 кредит (30 год.) 360 грн. Можливе проведення на базі замовника. Мінімальна кількість учасників 10 осіб. 

    Умови організації семінарів/тренінгів/вебінарів:
    1. Семінари, тренінги, вебінари організовуються у дистанційному режимі (online) на платформі ZOOM, MEET та ін.
    2. Проведення семінарів/тренінгів/вебінарів відбувається у період і час, зручний для слухачів.

    Електронний запис на тренінг/семінар/вебінарПісля реєстрації зателефонувати на кафедру

Контактна інформація/ спікерБондаренко Юлія Анатоліївна (моб. тел. 066 557-85-68; 096 701-06-24), кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, e-mail: cor.ped_sumy@ukr.net Контактний телефон: Губар Інна Олександрівна (моб.тел +380 (99) 39-83-110) 

Зазначені курси проводяться на базі Відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка  (тел: +38 (0542) 68-59-37, завідувач Живодьор Володимир Федорович).

Умови організації семінарів/тренінгів/вебінарів:
1. Семінари, тренінги, вебінари організовуються у дистанційному режимі (online) на платформі ZOOM, MEET та ін. Можливе проведення на базі замовника. 
2. Проведення семінарів/тренінгів/вебінарів відбувається у період і час, зручний для слухачів.
    По закінченню семінару/тренінгу/вебінару видається сертифікат.
3. Станом на січень 2022 року орієнтовна вартість семінару/тренінгу/вебінару за одну особу складає: 1 кредит (30 год.) 360 грн.  

Формування груп буде відбуватися впродовж навчального ріку:
1. Якщо група буде сформована із співробітників одного закладу, адміністрація закладу має звернутися з листом-заявкою на проведення курсів до  Конченко Ольги Іванівни (тел. +380666030935). E-mail: job@sspu.edu.ua Втім попередньо просимо зазначити в електронній формі що така потреба у проведенні курсів існує.
2. Якщо співробітник виявив бажання особисто записатися на курси, він має  зареєструватися у електронній формі. По мірі формування групи йому надійде повідомлення про терміни їх початку.

Календар подій