menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Триває запис на тренінг

Підвищення кваліфікації фахівців. Відповідно до Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (№ 800 від 21.08.2019 р.) та ін., з метою сприяння ефективній реалізації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої та дошкільної освіти м. Суми та Сумської області у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка впроваджено надання таких освітніх послуг:

  1. Дводенний тренінг для педагогічних працівників і спеціалістів закладів середньої освіти/дошкільної освіти з питань організації інклюзивного навчання. По закінченню тренінгу видається сертифікат (16 годин). Мінімальна кількість учасників 10 осіб. Вартість тренінгу складає 250 грн. Можливе проведення на базі замовника.

Електронний запис на тренінгПісля реєстрації зателефонувати на кафедру

Контактна інформація: Бондаренко Юлія Анатоліївна (моб. тел. 066 557-85-68; 096 701-06-24), кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактний телефон заступника керівника КМЦ «Довіра» 09-55-32-88-25  Островська Ніна Олегівна

Календар подій

arrow_upward