menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

2022-2023

Кваліфікаційні роботи_2022

Кваліфікаційні роботи_2022_ОПП_Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)_ДФН

Кваліфікаційні роботи_2022_ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)_ЗФН 

Кваліфікаційні роботи_2022_ОПП_Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка)_ДФН 

Кваліфікаційні роботи_2022_ОПП_Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка)_ЗФН 


Тематика магістерських робіт 2021-2022 н.р.
 

Вимоги до оформлення робіт та іншу корисну інформацію можна знайти на електронній сторінці кафедри в розділі «Оформлення кваліфікаційних робіт».

Шановні Користувачі!

Вітаємо Вас на сторінці кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів вищої освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти!
Згідно з Положенням про кваліфікаційну роботу здобувачів вищої освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Нова редакція) (http://surl.li/encdp ):
– п. 11.9 «Кваліфікаційна робота розміщуються на веб-сторінці навчально-наукових інститутів/факультетів протягом місяця після її захисту» де, відповідно і зберігається;
– п. 12.1 «Кваліфікаційна робота, яка виконувалась на кафедрі, зберігається не менше одного року …».
На цій сторінці Ви можете ознайомитися з переліком тем кваліфікаційних (магістерських) робіт зі спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія), 016 Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка) та отримати доступ до тексту роботи.
Для цього Вам потрібно:
1. Оформити електронну заявку для отримання доступу до вибраної Вами магістерської роботи (додаток А) і відправити її на електронну пошту кафедри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
2. Сплатити внесок за наукові послуги кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (додаток Б), копію квитанції відправити на електронну пошту кафедри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
3. Отримати дозвіл до тексту роботи.

НАГАДУЄМО! Посилання на запозичений текстовий матеріал є обов’язковим і оформлюється відповідно до чинних вимог цитування.


Календар подій

arrow_upward