menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Вступна кампанія 2022 р.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна інформація:
Питання щодо вступу до бакалавратури:
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, центральний корпус, 1 поверх, каб. 137, контактний
телефон: (0542) 68-59-43   Зайчикова Анастісія Віталіївна (моб. тел. +380994083076) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропонуємо підтримувати з нами контакт (реєстрація абітурієнта)
Вступна кампанія 2022: ОС бакалавр (Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка))

Вступна кампанія 2021 р.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна інформація:
Питання щодо вступу до бакалавратури:
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, центральний корпус, 1 поверх, каб. 133, контактний
телефон: (0542) 68-59-43 Горбань Наталія Вікторівна (моб. тел. 099 073-43-14 )   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вступна кампанія кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ 2021

Документи для вступу_2021

Вступ_заяви_2021_денна форма навчання Бюджетних місць - 27

Вступ_заяви_2021_заочна форма навчання Бюджетних місць - 7

Вступ 2021. На спеціальність  016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) освітній ступень Бакалавр державне замовлення (бюджетні місця): 27 місць на денну форму навчання; 7 місць на заочну форму навчання!

Питання щодо вступу до магістратури:
Навчально-науковий  інститут педагогіки і психології, деканат, контактний телефон: (0542) 68-59-14 Михайліченко Ірина Володимирівна (моб. тел. 066 413-14-11).

 

Вступна кампанія 2020 р.

2020 Детальна інформація щодо вступу на спеціальність 016 Спеціальна освіта

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка є випускаючою кафедрою, що здійснює підготовку здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за спеціальністю:

– 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія). Форма навчання: денна/заочна.

Набір здійснюється на Ι курс (термін навчання – 3 роки 10 міс.). Умови вступу: зарахування абітурієнта здійснюється за  сертифікатами ЗНО з предметів: українська мова та література (профільний); біологія; історія України або іноземна мова. Детальна інформація про вступ на перший курс (після закінчення школи) розміщена на наступній сторінці.

Набір здійснюється на ΙІ курс (термін навчання – 2 роки 10 міс.). Умови вступу: зарахування здійснюється на основі наявності у вступника ступеня молодшого спеціаліста за різними неспорідненими спеціальностями (технічними, медичними, сільськогосподарськими, економічними, ветеринарними, педагогічними та ін. на рівні закладів вищої освіти – коледж, технікум, училище) на підставі усного складання вступного випробування за фахом – Вступ до спеціальності «Спеціальна освіта». Детальна інформація про вступ на другий курс (після закінчення коледжу) розміщена на наступній сторінці.

Випускники здобувають кваліфікацію – бакалавр спеціальної освіти. Вчитель-дефектолог. Вихователь дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Асистент вчителя, асистент вихователя закладів освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням. Асистент вчителя-логопеда.

Випускники можуть працювати у спеціальних дошкільних навчальних закладах; дошкільному навчальному закладі (логопедичні групи); спеціальних загальноосвітніх школах; загальноосвітніх школах з інклюзивним та інтегрованим навчанням; соціально-реабілітаційних, абілітаційних центрах, установах; ресурсних центрах з підтримки інклюзивної освіти; управліннях освіти і науки.

Вступ 2020_Правила прийому на навчання

Перелік конкурсних предметів для здобуття ступеня бакалавра на відкриті та закриті конкурсні пропозиції

Перелік документів для вступу

Перелік документів для вступу до СумДПУ імені А.С. Макаренка за ступенем Бакалавр

Календар подій

arrow_upward