menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

до 2022

Здійснення первинного консультування стосовно організації корекційно-реабілітаційного супроводу

Надання освітніх послуг населенню

Надання наукових послуг

Проведення практичних занять з дітьми з психофізичними порушеннями 

Курси жестової мови

Курси проводяться на базі Відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка  (тел: +38 (0542) 68-59-37, завідувач Живодьор Володимир Федорович),

Формування груп буде відбуватися впродовж навчального ріку:
1. Якщо група буде сформована із співробітників вашого закладу, адміністрація закладу має звернутися з листом-заявкою на проведення курсів до  Конченко Ольги Іванівни (тел. +380666030935). E-mail: job@sspu.edu.ua Попередньо просимо зазначити в електронній формі що така потреба у проведенні курсів існує.
2. Якщо ви бажаєте особисто записатися на курси Ва слід зареєструватися у електронній формі. По мірі формування групи Вам надійде повідомлення про термін початку курсів.

Електронний запис на курси жестової мови. Після реєстрації зателефонувати на кафедру

Контактна інформація: Навчально-науковий  інститут педагогіки і психології, кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, Центральний корпус, 1 поверх, каб. 136, КМЦ «Довіра», контактний телефон кафедри: (0542) 68-59-43, e-mail: cor.ped_sumy@ukr.net  Губар Інна Олександрівна (моб.тел +380 (99) 39-83-110) 

 

 

Календар подій