menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Діяльність студентів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти вийшла за межі університету й стала значною на теренах Сумщини, переросла у волонтерський рух. Детально ознайомитися з діяльністю студентів-волонтерів Ви зможете на сторінках цього сайту у рубриках Студентський науково-методичний центр "Крок назустріч", "Волонтерський рух". Скеровує цю діяльність студентів викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина Марина Вікторівна

Суми 2021

Добрі справи робляться тихо, вважає магістрантка 0061 групи Ірина Горобець. Вона вже не перший рік долучається до волонтерської діяльності за покликом серця! Публікуємо допис, щоб примножувати добро і надихнути на добрі вчинки!!!
Волонтерська діяльність – новий напрямок в діяльності КУ «Центр надання соціальних послуг». Волонтер – це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, час і талант на користь громади або конкретній людині, не чекаючи винагороди. Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників. Приємно усвідомлювати, що наше суспільство ще зберігає в собі потенціал до добрих справ, спрямованим на допомогу та співчуття.
Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» зустріли небайдужих людей – волонтерів – Віку та Ірину, які за покликом душі та завдяки своєму великому серцю запропонували надати безоплатні перукарські послуги особам, які перебувають на обліку в установі. 16 грудня 2021 року, напередодні Дня Святого Миколая, мешканці сіл Новосуханівка, Косівщина, смт. Степанівка отримали перукарські послуги. Волонтери були забезпечені автотранспортом, який надала Степанівська селищна рада.
Дякуємо за ваше прагнення зробити світ кращим і добрішим!

 

***
Суми 2019

Денис Волоха, Настя Федорова, Катерина Степанова
представили
під час літньої школи журналістики Interlink Academy
власний проект

Особливі та ми

в якому розповіли про людей з особливими освітніми потребами в місті Суми 

***

 Активісти волонтерського руху «Крок назустріч» вчилися працювати з медіа

Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина Марина Вікторівна та студентка заочної форми навчання напряму підготовки Корекційна освіта Косячова Олександра взяли участь у воркшопі по роботі з медіа, який відбувся у «Розумному хабі» і був проведений в рамках проекту "Нам тут жити".

Під час заходу учасники вивчали методи та інструменти роботи з традиційними та новими медіа, розбиралися у нюансах роботи зі ЗМІ та вчилися правильно формулювати та доносити свої ідеї. Учасники від СумДПУ імені А.С. Макаренка представили активним сумчанам волонтерський рух «Крок назустріч», що діє при кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти.

 


Інтегрована театральна вистава. Серед акторов - студенти кафедри - грудень 2016
Волонтерський захід - Писанкові барви - травень 2016

Календар подій

arrow_upward