menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Діяльність студентів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти вийшла за межі університету й стала значною на теренах Сумщини, переросла у волонтерський рух. Детально ознайомитися з діяльністю студентів-волонтерів Ви зможете на сторінках цього сайту у рубриках Студентський науково-методичний центр "Крок назустріч", "Волонтерський рух". Скеровує цю діяльність студентів викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина Марина Вікторівна

***
Суми 2019

Денис Волоха, Настя Федорова, Катерина Степанова
представили
під час літньої школи журналістики Interlink Academy
власний проект

Особливі та ми

в якому розповіли про людей з особливими освітніми потребами в місті Суми 

***

 Активісти волонтерського руху «Крок назустріч» вчилися працювати з медіа

Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина Марина Вікторівна та студентка заочної форми навчання напряму підготовки Корекційна освіта Косячова Олександра взяли участь у воркшопі по роботі з медіа, який відбувся у «Розумному хабі» і був проведений в рамках проекту "Нам тут жити".

Під час заходу учасники вивчали методи та інструменти роботи з традиційними та новими медіа, розбиралися у нюансах роботи зі ЗМІ та вчилися правильно формулювати та доносити свої ідеї. Учасники від СумДПУ імені А.С. Макаренка представили активним сумчанам волонтерський рух «Крок назустріч», що діє при кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти.

 


Інтегрована театральна вистава. Серед акторов - студенти кафедри - грудень 2016
Волонтерський захід - Писанкові барви - травень 2016

Календар подій

arrow_upward