menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Діяльність студентів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти вийшла за межі університету й стала значною на теренах Сумщини, переросла у волонтерський рух. Детально ознайомитися з діяльністю студентів-волонтерів Ви зможете на сторінках цього сайту у рубриках Студентський науково-методичний центр "Крок назустріч", "Волонтерський рух". Скеровує цю діяльність студентів викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина Марина Вікторівна

2023

Вітаємо студенток 0021 академічної групи кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, які стали переможницями «Обласного мистецького конкурсу «Весняні надії»:

ГОПФАЛОВУ Марію за зайняте ІІ місце (номінація «Власні поезії»)
ШУМЕЙКО Ярославу за зайняте ІІІ місце (номінація «Власні поезії»)

Пишаємося нашими юними поетесами і бажаємо їм невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог у подальших мистецьких конкурсах!

Суми 2021

Добрі справи робляться тихо, вважає магістрантка 0061 групи Ірина Горобець. Вона вже не перший рік долучається до волонтерської діяльності за покликом серця! Публікуємо допис, щоб примножувати добро і надихнути на добрі вчинки!!!
Волонтерська діяльність – новий напрямок в діяльності КУ «Центр надання соціальних послуг». Волонтер – це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, час і талант на користь громади або конкретній людині, не чекаючи винагороди. Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників. Приємно усвідомлювати, що наше суспільство ще зберігає в собі потенціал до добрих справ, спрямованим на допомогу та співчуття.
Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» зустріли небайдужих людей – волонтерів – Віку та Ірину, які за покликом душі та завдяки своєму великому серцю запропонували надати безоплатні перукарські послуги особам, які перебувають на обліку в установі. 16 грудня 2021 року, напередодні Дня Святого Миколая, мешканці сіл Новосуханівка, Косівщина, смт. Степанівка отримали перукарські послуги. Волонтери були забезпечені автотранспортом, який надала Степанівська селищна рада.
Дякуємо за ваше прагнення зробити світ кращим і добрішим!

 ***
Суми 2020

Фіналіст конкурсу «Молодіжна еліта Сум».
За ініциативою Сумського відділу молоді та спорту і за підтримки Сумського міського голови було започатковано конкурс на отримання грошової винагороди переможців та присвоєння звання "Молодіжна еліта Сум".
Символічність та місце, де проводився зазначений захід, має важливе значення для кожного сумчанина, адже вручення нагород відбулось біля пам'ятника легендарного мецената Івана Герасимовича Кондратьева та приурочене до 365 - річниці від Дня заснування славетного міста Суми.
изображение viber 2020 09 10 10 01 21 df4cfНа умовах конкурсу було обрано 5 фіналістів. Серед обраних - представник від Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, аспірант кафедри спеціальної та інлюзивної освіти - Паладич Олександр Вікторович, який займається благодійною та волонтерскою діяльностью з 2003 р. і на час декретної відпустки Кісліциної Марини Вікторівни, виконує обов'язки керівника волонтерского об'єднання "Крок назустріч".
Привітав фіналістів конкурсу "Молодіжна еліта Сум" особисто міський голова Лисенко Олександр Миколайович та вручив Паладичу О.В. Грамоту за активну громадянську позицію, багаторічну волонтерську діяльність, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Дня міста.

 ***

Суми 2019

Денис Волоха, Настя Федорова, Катерина Степанова
представили
під час літньої школи журналістики Interlink Academy
власний проект

Особливі та ми

в якому розповіли про людей з особливими освітніми потребами в місті Суми 

***

 Активісти волонтерського руху «Крок назустріч» вчилися працювати з медіа

Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кісліцина Марина Вікторівна та студентка заочної форми навчання напряму підготовки Корекційна освіта Косячова Олександра взяли участь у воркшопі по роботі з медіа, який відбувся у «Розумному хабі» і був проведений в рамках проекту "Нам тут жити".

Під час заходу учасники вивчали методи та інструменти роботи з традиційними та новими медіа, розбиралися у нюансах роботи зі ЗМІ та вчилися правильно формулювати та доносити свої ідеї. Учасники від СумДПУ імені А.С. Макаренка представили активним сумчанам волонтерський рух «Крок назустріч», що діє при кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти.

 


Інтегрована театральна вистава. Серед акторов - студенти кафедри - грудень 2016
Волонтерський захід - Писанкові барви - травень 2016

Календар подій