menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Доброго часу, шановні вступники!

Вітаємо Вас, Ви зараховані на навчання У Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Здобувати вищу освіту Ви будете:
або 1) за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка);
або 2) за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка).

Пропонуємо Вам анкету з питаннями, відповіді на які дуже важливі для визначення подальшого стратегічного розвитку нашого університету, у тому числі, і кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Нас цікавить, що вплинуло на Ваше рішення вибрати професії: 1) корекційного педагога та логопеда; 2) тифлопедагога та сурдопедагога.

В опитувальнику пропонується перелік чинників, що могли, на нашу думку, вплинути на Ваше рішення. Якщо у наданому переліку Ви не знайшли відповіді на питання: що вплинуло на Ваше рішення вибрати професії корекційного педагога та логопеда або тифлопедагога та сурдопедагога?  - напишіть Ваш варіант відповіді.

Відповідати можна анонімно. Прізвище, ім’я, по-батькові може бути вказано за бажанням здобувача вищої освіти.
Якщо Ви заповнюєте електронну форму Опитувальник зарахованих на навчання 2019 Опитувальник зарахованих на навчання 2020, Опитувальник зарахованих на навчання 2021Опитувальник зарахованих на навчання 2022Опитувальник зарахованих на навчання 2023 – із запропонованих Вам варіантів  виберіть та позначте правильну відповідь.
Якщо Ви заповнюєте форму письмово у роздрукованому вигляді – поставте перед відповіддю (якщо вона позитивна) позначку (+).

 Дякуємо за щирі  відповіді.
До зустрічі на парах та позанавчанням!!!!
Професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

P.S. Після заповнення опитувальника радимо Вам відвідати сторінку куратора.

Календар подій