menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

досягнення студентів у спорті 2019

Чемпіон Світу: мріяв і здійснив цю мрію
Сергій Семеренко
, у минулому студент спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія), мав мрію і здійснив її зайнявши перше місце на Чемпіонаті Світу з армспорту.
З 26 жовтня по 02 листопада 2019 р. у м. Констанца (Румунія) проходив Чемпіонат Світу з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Представники Сумського регіонального центру з фізичної культур та спорту інвалідів «Інваспорт» під керівництвом тренера Літовцева Євгена Анатолійовича посіли наступні місця: Педоренко Микола вагова категорія 55 кг ІІІ місце (ліва рука) та ІІІ місце (права рука), Семеренко Сергій вагова категорія 70 кг І місце (ліва рука), V місце (права рука), Касьяненко Володимир вагова категорія 80 кг посів ІV місце (ліва рука) та V місце (права рука), Сасса Анатолій вагова категорія +100 кг 6 місце (ліва рука) та V місце (права рука), Котій Юрій 10 місце (права рука).


Вітаємо з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

14 травня по 21 травня 2019 р. у м. Лутракі (Греція) проходив Чемпіонат Європи з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. 
Семеренко Сергій посів ІІІ місце (права рука) та ІІІ місце (ліва рука) у ваговій категорія до 70 кг. 


Вітаємо Сергія та його тренера Літовцева Євгена Анатолійовича з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

досягнення студентів у спорті 2018

23 травня 2018 року за ініціативи студентки 0031 групи Войтенко Альони було організовано та проведено загальноуніверситетський спортивний квест «За здоров’я». У цьому заході прийняли участь представники всіх факультетів та інститутів СумДПУ імені А. С. Макаренка. У складі команди ІПП виступала студентка 0021 групи Гриценко Ірина. Команда ІПП виборола ІІ місце.
Вітаємо переможців!

***

18 травня 2018 року відбувся Чемпіонат Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з бадмінтону. У цих змаганнях прийняла участь студентка 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Гриценко Ірина, яка виборола І місце у парних змаганнях.


Вітаємо переможця!

             ***

26-31 травня 2018 року у м. Софія (Болгарія) відбувся Чемпіонат Європи з амреслінгу серед людей з обмеженими можливостями. До складу збірної команди України входив студент ІПП спеціальності «Спеціальна освіта» Семеренко Сергій. У напруженій боротьбі команда України зайняла ІІ місце.

Вітаємо переможців!

 ***

12-15 квітня 2018 року у Одесі відбувся Чемпіонат України з амреслінгу серед людей з обмеженими можливостями. У ваговій категорії до 70 кг виступав студент ІПП спеціальності «Спеціальна освіта» Семеренко Сергій, який зайняв І місце у змаганнях на праву руку, та ІІ місце у змаганнях на ліву руку.
На цих змаганнях Семеренко Сергій отримав спортивне звання «Майстер спорту України».


Вітаємо переможця!

 ***

Вітаємо з подвійною перемогою!
Студент 0041 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта Семеренко Сергій на чемпіонаті України з армспорту став найкращим – І місце на правій руці і ІІ місце на лівій руці. В напруженій боротьбі у своїй ваговій категоріїСергій проявив себе достойно, з витримкою та силою довів першість у суперництві.


Бажаємо переможцю міцного здоров’я, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!!!

***

Вітаємо переможців чемпіонату СумДПУ імені А. С. Макаренка по волейболу серед жінок!
З 5 по 9 лютого у спортивному комплексі ІФК відбувся чемпіонат СумДПУ імені А. С. Макаренка по волейболу серед жінок. У змаганнях брали участь 6 команд Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Природничо-географічного факультету, Фізико-математичного факультету, Навчально-наукового інституту фізкультури, Навчально-наукового інституту культури і мистецтв і факультету Іноземної та слов'янської філології.
З гордістю хочемо відмітити перемогу нашої команди у кожній грі чемпіонату і привітати членкінь команди із зайнятим 1 місцем.

 досягнення студентів у спорті 2017

Чемпіонат СумДПУ з волейболу серед чоловіків
З 20 по 24 листопада 2017 р. відбувся чемпіонат СумДПУ ім. А.С. Макаренка з волейболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь 4 команди: ННІПП, Природничо-географічного факультету, Фізико-математичного факультету і ННІІФ. Честь ННІПП  захищали: 
Куць Ярослав 0055
Семеренко Сергій 0041
Гаманко Роман 0055
Бублик Максим 0067
Потапенко Богдан 0052
Максименко Ігор 0037
Конигін Олександр 0037
Давлетов Давлет 0041


Висловлюємо щиру подяку спортсменам за прагнення перемоги.

***

Наш переможець!
Вітаємо Семеренко Сергія, студента Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології за зайняте ІІ місце на чемпіонаті України з Армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

 

досягнення студентів у спорті 2016

Чемпіонат світу з армрестлінгу тривав з 2 по 9 жовтня 2016 р. у Болгарії, м. Софія.
В ньому брав участь студент НН інституту педагогіки і психології спеціальності Корекційна освіта Сергій Семеренко. За медалі змагалися більше тисячі спортсменів з 47 країн світу, у різних категоріях: юнаки, юніори, дорослі, ветерани та спортсмени-інваліди. На чемпіонаті світу студент СумДПУ ім. А. С. Макаренка виборов 4 місце!!!
Пишаємось Сергієм! З перемогою!

***

24 квітня 2016 р. у Новограді-Волинському відбувся чемпіонат України з армреслінгу. У ваговій категорії до 80 кг  студент Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Сергій Семеренко посів одночасно 3 місце (на ліву руку) і 1 місце (на праву руку). Підготував Сергія до змагань тренер Літовцев Є.А.
На даний час Чемпіон України готується до Чемпіонату світу, який проходитиме в Болгарії.

Вітаємо!
Вітаємо студента 0021 групи Семеренка Сергія з беззаперечною перемогою у змаганні "Кубок ректора СумДУ 2016 з армреслінгу"!

 Бажаємо подальших звершень та рекордів! Ми пишаємось тобою!

 досягнення студентів у спорті 2015

 Вітаємо чоловічу команду ІПП з волейболу
 Вітаємо команду хлопців навчально-наукового Інституту педагогіки і психології:
Бублика Максима (0045); Гаманко Романа (0035); Куць Ярослава (0035); Васюхно Євгенія (0037); Хоминича Олександра (0037); Потапенко Богдана (0032); Довлетова Довлетгелді (0031); Семеренко Сергія (0021); Гонтаренко Миколу (0011) із зайнятим 2-м місцем у чемпіонаті СумДПУ імені А.С.Макаренка з волейболу!

 

 ***

Наші переможці студенти 0011, 0031 гр.
Вітаємо команду ІПП за зайняте ІІІ місце у спартакіаді СумДПУ ім.А.С.Макаренка із баскетболу (чоловіки) 
Бесідовський О. 0031  
Підлісний Я. 0035
Шпот О. 0018
Потьомкін Є. 0011
Коваль В. 0025
Лавошни Б. 0026
Гріцай М.0035
Наконечний В. 0031 - кращий бомбардир змагань (90 очків)

Календар подій

arrow_upward
×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/articles/studentam/Chempionat_svitu_z_armrestlingu_2_10_10_2016р_Bolgariy