menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Наукові послуги: перелік див. Запис наукові послуги кафедри

 

Освітні послуги  (2022-2023 н.р.)

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників (вчитель класу з інклюзивним навчанням) закладів загальної середньої освіти (2022-2023 н.р.)

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників (асистента вчителя) закладів загальної середньої освіти (2022-2023 н.р.)

 

Освітні послуги до 2022 

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка є сучасним навчальним закладом європейського типу, має глибокі традиції та сучасний рівень організації освітньої діяльності, достатню матеріально-технічну базу і науково-методичний потенціал для підготовки вчителів і викладачів та надання освітніх послуг населенню та практичним працівникам.

У Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка запроваджено надання таких освітніх послуг:

1. Вивчення жестової мови. За результатами успішного навчання видається свідоцтво. Мінімальна кількість учасників 10 осіб

У вільний час: Пісня про пісню» жестовою мовою у виконанні фахівця кафедри СІО Ніни Островської 
Відео: Вивчаємо жестову мову 1 (викладач Островська Ніна Олегівна)
Відео: Вивчаємо жестову мову 2 (викладач Островська Ніна Олегівна)

Електронний запис на курси жестової мови
.
Після реєстрації зателефонувати на кафедру

Контактна інформація:
тел. +380994083076 Зайчикова Анастасія Віталіївна (кафедра спеціальної та інклюзивної освіти), електронна пошта кафедри: cor.ped_sumy@ukr.net, тел.: (0542) 68-59-43

Заяви приймаються у відділ працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових освітніх послуг (СумДПУ імені А.С. Макаренка, центральний корпус, 1-й поверх, каб.147)

2. Курси підвищення кваліфікації:

для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти;
- для керівників та педагогічних працівників і спеціалістів закладів середньої освіти / дошкільної освіти з питань організації інклюзивного навчання;
- для керівників та педагогічних працівників і спеціалістів закладів спеціальної освіти.
   Перелік програм курсів підвищення кваліфікації/стажування

По закінченню курсів видається свідоцтво державного зразка. Курси платні. Станом на січень 2022 року орієнтовна вартість курсів підвищення кваліфікації за одну особу складає: 1 кредит (30 год.) 360 грн.. Мінімальна кількість учасників 20 осіб.

    Електронний запис на курсиПісля реєстрації зателефонувати на кафедру

3. Тренінги/семінари/вебінари для педагогічних працівників і спеціалістів закладів середньої освіти/дошкільної освіти:

- «Технологія складання індивідуальної програми розвитку на дитину з особливими освітніми потребами».
- «Врахування клінічного діагнозу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».
- «Командний підхід у навчанні та вихованні дітей з особливими освітніми потребами».
- «Профілактика професійного вигорання педагогічних працівників закладів освіти».
    Перелік тематики семінарів/тренінгів/вебінарів

По закінченню тренінгу/семінару/вебінару видається сертифікат. Мінімальна кількість учасників 10 осіб. Станом на січень 2022 року орієнтовна вартість тренінгу за одну особу складає: 1 кредит (30 год.) 360 грн. Можливе проведення на базі замовника.

Умови організації семінарів/тренінгів/вебінарів:
1. Семінари, тренінги, вебінари організовуються у дистанційному режимі (online) на платформі ZOOM, MEET та ін.
2. Проведення семінарів/тренінгів/вебінарів відбувається у період і час, зручний для слухачів.

   Електронний запис на семінар/тренінг/вебінарПісля реєстрації зателефонувати на кафедру

       Заяви приймаються у відділ працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових освітніх послуг (СумДПУ імені А.С. Макаренка, центральний корпус, 1-й поверх, каб.147)

   Контактна інформація/спікер: Бондаренко Юлія Анатоліївна (моб. тел. +38066 557-85-68), кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, електронна пошта кафедри: cor.ped_sumy@ukr.net, тел.: (0542) 68-59-43

   Контактна інформація: тел. +380994083076 Зайчикова Анастасія Віталіївна (кафедра спеціальної та інклюзивної освіти), електронна пошта кафедри: cor.ped_sumy@ukr.net, тел.: (0542) 68-59-43

4. Семінар-практикум «Інклюзивне навчання в закладах вищої освіти». Метою семінару-практикуму є формування у слухачів курсу: 1) елементарних уявлень щодо створення інклюзивного освітнього середовища у закладах вищої освіти для маломобільних груп населення; 2) формування необхідної комунікативної компетентності в сферах ситуаційного спілкування з особами з особливими освітніми потребами; 3) психолого-педагогічного супроводу здобувачів вищої освіти під час освітнього процесу; 4) спілкування в усній і письмовій формах під час освітнього процесу у закладах вищої освіти, що обумовлено сучасними вимогами до організації навчання у закладах вищої освіти. За результатами успішного навчання видається свідоцтво.

Зазначені вище курси, тренінги, семінари, вебінари проводяться на базі Відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка  (тел: +38 (0542) 68-59-37, завідувач Живодьор Володимир Федорович).

Умови організації семінарів/тренінгів/вебінарів
1. Семінари, тренінги, вебінари організовуються у дистанційному режимі (online) на платформі ZOOM, MEET та ін. Можливе проведення на базі замовника. 
2. Проведення семінарів/тренінгів/вебінарів відбувається у період і час, зручний для слухачів.
    По закінченню семінару/тренінгу/вебінару видається сертифікат.
3. Станом на січень 2022 року орієнтовна вартість семінару/тренінгу/вебінару/курсів за одну особу складає: 1 кредит (30 год.) 360 грн.  

Формування груп буде відбуватися впродовж навчального ріку:
1. Якщо група буде сформована із співробітників одного закладу, адміністрація закладу має звернутися з листом-заявкою на проведення курсів до  Конченко Ольги Іванівни (тел. +380666030935). E-mail: job@sspu.edu.ua. Втім попередньо просимо зазначити в електронній формі що така потреба у проведенні курсів існує.
2. Якщо співробітник виявив бажання особисто записатися на курси, він має  зареєструватися у електронній формі. По мірі формування групи йому надійде повідомлення про терміни їх початку.

Календар подій