Вступна кампанія 2023 р.

Друга хвиля набору на навчання - жовтень 2023 року

Прийом документів для участі в співбесіді з 02.10.23 по 13.10.23 р.

відео іспит Вступ_магістратура_2023 травень 2023

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, в особі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 016 Спеціальна освіта на другому рівні вищої освіти.

Програма вступних випробувань ОС магістр спеціальність 016 Спеціальна освіта освітньо-професійна програма Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)_2023

Програма вступних випробувань ОС магістр спеціальність 016 Спеціальна освіта освітньо-професійна програма Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка)_2023

Вступна кампанія 2022 р.

Вступна кампанія 2021 р.

Вступна кампанія кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ 2021

Документи для вступу_2021

Вступна кампанія 2020 року

Другий (магістерський) рівень вищої освіти:

– спеціальність 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія). Форма навчання: денна / заочна. Термін навчання: денної форми – 1,4 роки, заочної – 1,4 роки.
Вступні іспити для абітурієнтів за спеціальністю «Спеціальна освіта» або напрямом підготовки «Корекційна освіта» та для абітурієнтів з іншими неспорідненими педагогічними спеціальностями: 1) іноземна мова (англійськанімецька, французька - мова за вибором абітурієнта); 2) «Спеціальна педагогіка з основами теорії і спеціальної методики виховної роботи» за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія).

Вступні іспити для абітурієнтів з різними непедагогічними спеціальностями (технічними, сільськогосподарськими, медичними, економічними, ветеринарними та ін.): 1) іноземна мова (англійськанімецька, французька - мова за вибором абітурієнта); 2) «Спеціальна педагогіка з основами теорії і спеціальної методики виховної роботи» за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія); 3) Педагогіка (додатковий іспит для педагогічних спеціальностей).
Випускники здобувають кваліфікацію – магістр спеціальної освіти. Викладач корекційної педагогіки. Олігофренопедагог. Логопед. Вчитель дітей з порушеннями інтелектуального розвитку у спеціальних закладах освіти та у закладах з інклюзивною формою навчання.

– спеціальність 016 Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка). Форма навчання: заочна. Термін навчання: 1,4 роки.
Вступні іспити для абітурієнтів за спеціальністю «Спеціальна освіта» або напрямом підготовки «Корекційна освіта» та для абітурієнтів з іншими неспорідненими педагогічними спеціальностями: 1) іноземна мова (англійська, німецька, французька - мова за вибором абітурієнта); 2) «Спеціальна педагогіка з основами теорії і спеціальної методики виховної роботи» за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка).
Вступні іспити для абітурієнтів з різними непедагогічними спеціальностями (технічними, сільськогосподарськими, медичними, економічними, ветеринарними та ін.): 1) іноземна мова (англійська, німецька, французька - мова за вибором абітурієнта); 2) «Спеціальна педагогіка з основами теорії і спеціальної методики виховної роботи» за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка); 3) Педагогіка (додатковий іспит для педагогічних спеціальностей).
Випускники здобувають кваліфікацію – магістр спеціальної освіти. Викладач корекційної педагогіки. Тифлопедагог. Сурдопедагог. Вчитель дітей з порушеннями зору та(або) слуху у спеціальних закладах освіти та у закладах з інклюзивною формою навчання.

Вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання: наявність диплому про вищу освіту на рівні бакалавра або спеціаліста, або магістра.

Додаткову інформацію про умови вступу та можливості працевлаштування випускників спеціальності 016 Спеціальна освіта можна отримати звернувшись до детальної інформації.

Строки прийому заяв та документів на навчання в магістратурі – див. сторінки 13, с. 16 п.6 Правил прийому на навчання 2019. Абітурієнт складає вступні іспити, співбесід та творчих конкурсів не передбачено. Абітурієнт має можливість подати заяву і документи для вступу або в липні, або у вересні - у разі наявності незайнятих місць. Отже, передбачено два періоди вступної кампанії – 1-й період - початок прийому заяв та документів 12 липня, 2-й – 03 вересня.

Терміни прийому на навчання в магістратуру іноземців та осіб без громадянства – див. сторінку 41 Правил прийому на навчання 2019.

Контактна інформаціяНавчально-науковий  інститут педагогіки і психології, деканат: Михайліченко Ірина Володимирівна (моб. тел. 066 413-14-11). Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, IV навчальний корпус, 5 поверх, каб. 517, контактний телефон: (0542) 68-59-43, e-mail: cor.ped_sumy@ukr.net. Любчич Наталія Вікторівна (моб.тел 099 073-43-14; 097 482-09-14).

На сайті приймальної комісії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка абітурієнти можуть одержати достовірну інформацію про порядок подання та розгляду заяв, дізнатися про Перелік документів для вступу за ступенем магістр, зокремазразок Медичної довідки 086-1 тощо.