menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

В університеті студентам спеціальності 016 «Спеціальна освіта» кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології створені комфортні умови для навчання та культурного розвитку й відпочинку. До їхніх послуг спортивний комплекс, актова зала, аудиторії тощо. Студенти беруть активну участь у спортивному, громадському, науковому житті університету та мають значні досягнення.

За потреби студенти забезпечуються гуртожитком. Студенти, які успішно склали сесію забезпечуються стипендіями. Призначення стипендії та її розмір визначаються рішенням стипендіальної комісії університету.

У разі виникнення певних питань, студенти можуть звертатися за консультацією чи допомогою до кураторів академічних груп. Багато цікавої інформації можна почерпнути у розділі «Сторінка куратора».

Викладачі кафедри відповідно до графіку проводять консультації для студентів, які цього потребують. Зразки оформлення робіт та документів, вимоги до складання заборгованостей та іншу корисну інформацію можна знайти на електронній сторінці кафедри в розділах «Зразки документів»Е-середовище кафедри та «Оформлення кваліфікаційних робіт».

Календар подій