menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Вступна кампанія 2020 р.

Правила прийому на навчання 2020 р.
середа, 01 липня 2020 р. Реєстрація електронних кабінетів вступників
понеділок, 13 липня 2020 р. Початок прийому заяв та документів для здобуття ступеня Бакалавр (на основі ПЗСО та Молодшого спеціаліста)
середа, 22 липня 2020 р. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають за ОР Бакалавр (на основі ПЗСО та Молодшого спеціаліста)

2020 Детальна інформація щодо вступу на спеціальність 016 Спеціальна освіта

Кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти у 2020 р. здійснюється набір здобувачів вищої освіти на освітні рівні "бакалавр", "магістр", "доктор філософії" за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.
Підготовка студентів на рівні "бакалавр" здійснюється за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія), на рівні "магістр" - за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) та за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка); на рівні "аспірант" - за освітньо-науковою програмою Спеціальна освіта
Враховуючи побажання молоді, яка працює у закладах освіти, кафедра спеціальної та інклюзивної освіти веде підготовку фахівців не тільки очно, а й без відриву від роботи, впроваджуючи елементи дуальної освіти та заочно.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ на І, ІІ, ІІІ рівні вищої освіти див. Календар подій

Контактна інформація:
Навчально-науковий  інститут педагогіки і психології, деканат, контактний телефон: (0542) 68-59-14 Михайліченко Ірина Володимирівна (моб. тел. 066 413-14-11).

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, центральний корпус, 1 поверх, каб. 137,
контактний телефон: (0542) 68-59-43, моб. тел. 09-55-32-88-25   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

*
Вступна кампанія 2019 р.

Правила прийому на навчання до СумДПУ ім. А.С.Макаренка у 2019 році (зі змінами)

 Детальна інформація щодо спеціальності 016 Спеціальна освіта 

Кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти у 2019 р. здійснюється набір здобувачів вищої освіти на освітні рівні "бакалавр", "магістр", "доктор філософії" за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Підготовка студентів на рівні "бакалавр" здійснюється за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія), на рівні "магістр" - за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) та за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка); на рівні "аспірант" - за освітньо-науковою програмою Спеціальна освіта. 

Перелік освітніх ступенів та спеціальностей за якими оголошується кафедрою прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання наведено у таблиці:


Враховуючи побажання молоді, яка працює у закладах освіти, кафедра спеціальної та інклюзивної освіти веде підготовку фахівців не тільки очно, а й без відриву від роботи, впроваджуючи елементи дуальної освіти та заочно.

Інфомацію про переведення на вакантні місця - див. сторінки 38-39  Правил прийому на навчання

Додатковий конкурсний набір на навчання - див. сторінку 40 п.5 Правил прийому на навчання

Спеціальні умови участі під час прийому на навчання у 2019 р. – див. сторінки 28-35  Правил прийому на навчання.

відео Приймальна кампанія 2018 року
відео 20.07.2018 Про хід вступної кампанії

Календар подій

Контактна інформація

Контактний телефон кафедри:
(0542) 68-59-43

E-mail: [email protected]
Skype: corped

 Абітурієнтам - детальна інформація

 

arrow_upward