menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

сторінка у розробці

Поєднання теорії і практики – один із основних принципів підготовки фахівців у нашому виші.

 

Налагодження ділових контактів з державними, фінансово-кредитними установами та підприємствами різної форми власності Сумської області та інших регіонів України дають змогу організувати проведення навчальної, виробничої та переддипломної практики студентів в управліннях, дирекціях, філіях, відділеннях банків, на підприємствах, а студентам-випускникам – додаткові можливості працевлаштування.

 

  Бази практики – це провідні баки, страхові компанії, інші фінансово-кредитні установи, підприємства, організації, органи державної влади та місцевого самоврядування. Студенти мають можливість вибрати самостійно базу практики згідно зі своїми професійними інтересами, тематикою курсових, наукових, дипломної робіт, можливим працевлаштуванням, місцями постійного проживання.

 

Положення про організацію практики студентів вищих навчальних закладів України

 

Заявка на проходження студентами практики

 

Договір на проведення практики студентів Сумського державного університету

 

Графік проведенн

 

 

 

рік???

https://ipp.sspu.sumy.ua/index.php?limitstart=473

Настановча конференція з навчальної волонтерської практики PDF Печать E-mail

    27 жовтня для студентів першого курсу спеціальності Дефектологія (корекційна психопедагогіка) пройшла настановча конференція з навчальної волонтерської практики.  На ній були висвітлені основні питання, які стосуватимуться подальшої роботи студентів. Керівник практики Говорун  Марина Вікторівна  розповіла студентам-першокурсникам про мету, задачі та особливості волонтерської практики.  

   

Студенти-дефектологи 0021 групи поділилися своїми враженнями від проходження практики в минулому році на базі реабілі таційної установи змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів з розумовою відсталістю центр «Сприяння», товариства «Феліцитас» ; розповіли про клієнтів зазначеного центру, з якими студенти-першокурсники будуть працювати під час практики. Всім дуже сподобалася конференція. А головне,що  студенти першокурсники були долучені до великої та дружньої сім’ї волонтерів. Вони вже з нетерпінням чекають на свій перший благородний волонтерський вчинок. Тож бажаємо їм наснаги та творчих успіхів.

 

 

подробнее...  фото

Календар подій

Контактна інформація

Контактний телефон кафедри:
(0542) 68-59-43

E-mail: [email protected]
Skype: corped

 Абітурієнтам - детальна інформація

 

arrow_upward