menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

посада: доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; відповідальний за науково-методичну роботу кафедри; завідувач консультативно-методичного центру "Довіра"

кандидат педагогічних наук (13.00.03 – корекційна педагогіка), доцент

У 1994 р. закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка, ОКР спеціаліст, кваліфікація – вчитель фізичної культури. 

Майстер спорту СРСР з велоспорту (шосе), переможець та призер першостей України, СРСР у складі ЦОП „Темп” м. Харків.   У 2004 р. на базі Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського м. Одеса захистив кандидатську дисертацію на тему „Корекція рухових порушень дітей старшого шкільного віку з розладами слуху засобами адаптивного фізичного виховання”. З вересня 2005 р. по вересень 2008 р. очолював кафедру корекційної педагогіки і спеціальної психології. З січня з 2006 р. по вересень 2010 р. обіймав посаду декана факультету педагогіки і практичної психології. 

Коло наукових інтересів – розвиток рухової сфери дітей з порушеннями психофізичного розвитку засобами адаптивної фізичної культури. 

Педагогічний стаж – 22 роки, з них 22 роки – в системі вищої педагогічної освіти у СумДПУ імені А.С. Макаренка. 

Кількість наукових публікацій – 75, серед них 35 у фахових виданнях, 7 – у міжнародних виданнях. О.В. Колишкін є автором 3 навчальних та 3 навчально-методичних посібників, 2 з яких має гриф МОН України.    

Має нагороди: грамоти Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

Календар подій

arrow_upward