Посада: викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, керівник студентського  науково-методичного центру «Крок назустріч»

У 2003 р. закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, ОКР спеціаліст, кваліфікація – вчитель біології, валеології з основами екології. Практичний психолог.

Закінчила аспірантуру Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (19.00.08 – спеціальна психологія).

З 2007 р. є організатором волонтерського руху серед студентів напряму підготовки Корекційна освіта (корекційна психопедагогіка). З 2008 р. є куратором благодійної акції „Разом зробимо більше!”, яка присвячена Дню інваліда та Дню Святого Миколая.

З вересня 2016 року є керівником студентського науково-методичного центру "Крок на зустріч".

Тема кандидатської дисертації „Психологічні особливості професійного вигорання педагогічних працівників спеціальних освітніх закладівдля розумово відсталих учнів”.

Педагогічний стаж – 15 років, з них – 3 роки у Сумській загальноосвітній школі № 19 на посаді практичного психолога, 12 років – в системі вищої педагогічної освіти в у СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Кількість наукових публікацій – 25, серед них 10 у фахових виданнях.

Має нагороди: грамота Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, грамоти ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка