посада: доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

кандидат педагогічних наук (13.00.03 – корекційна педагогіка), доцент

У 2004 р. закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова з відзнакою, ОКР спеціаліст, кваліфікаціявчитель допоміжної школи, олігофренопедагог дошкільних закладів.

Основне місце роботи – доцент кафедри андрагогіки та корекційної освіти, завідувач лабораторії інклюзивного та інтегрованого навчання Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У 2010 р. на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова захистила кандидатську дисертацію на тему „Підготовка майбутнього корекційного педагога до роботи з розумово відсталими дітьми в реабілітаційному центрі”.

Коло наукових інтересів – підготовка корекційного педагога до роботи з розумово відсталими дітьми в реабілітаційному центрі, формування інклюзивної компетенції педагога ЗНЗ.

Педагогічний стаж – 19 років, з них – 6 років у Сумській спеціальній загальноосвітній школі на посаді вчителя початкових класів, 13 років – в системі вищої педагогічної освіти у СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Кількість наукових публікацій – 35, серед них 27 у фахових виданнях.

Має нагороди: грамоти Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.