Із 4 по 12 квітня 2019 року в місті Запоріжжя завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти професор Дегтяренко Т.М. як член фахового журі брала участь у ІІІ заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Цьогоріч номінація «Вчитель інклюзивної освіти» запроваджена вперше. У конкурсі оцінювати  майстерність та компетентність 24-х переможців обласних конкурсів із різних регіонів України. У кожному етапі випробувань учителі представили власний досвід роботи, свої педагогічні ідеї та досягнення, творчий підхід до використання сучасних інноваційних технологій. Сумську область представляла Онищенко О.В., учитель початкових класів КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8, випускниця СумДПУ імені А.С. Макаренка за спеціальностями Початкова освіта та Практична психологія.
Педагоги засвідчили, що вміють змагатися та перемагати і своєю невтомною працею готові оновлювати сучасну освіту.
Текстовий звіт: 5.04.2019; 6.04.2019; 7.04.2019; 8.04.2019; 9.04.2019; 10.04.2019
Фотозвіт: