Посада: викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (за сумісництвом); відповідальна за дистанційне навчання на кафедрі (кафедральна платформа Moodle); методист І категорії навчального відділу

Науковий ступінь: не має
Вчене звання: не має

ORCID 0000-0003-1118-4485
Scopus ID
Web of Science
Researcher ID

Відповідальність на кафедрі:

З 2020 р. по цей час Відповідальна за навчально-методичну роботу кафедри
З 2020 р.по цей час Відповідальна за організацію дистанційного навчання на кафедрі (університетська платформа Moodle)

Освіта:

2007-2008 Сумський державний педагогічний університет імені А. С.  Макаренка, спеціальність: Педагогічна освіта. Дефектологія. Кваліфікація: вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи. Логопед
1996- 2001 Сумський державний педагогічний університет імені А. С.  Макаренка, спеціальність: Біологія. Хімія. Кваліфікація: вчитель біології, хімії, валеології та основ екології

Досвід роботи в галузі предметної спеціалізації:

2009-по цей час Методист І категорії навчального відділу.
2008-по цей час Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (за сумісництвом).

Підвищення кваліфікації (стажування):

10.03.2021 Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників «Створення електронних ресурсів та їх використання в освітньому процесі» (180 год).
22.04.2020 Сертифікат «Технології розробки дистанційного курсу» програми відкритого дистанційного курсу (108 год).

Публікації: -/ 1 публікація має гриф Міністерства освіти і науки України.

Викладає навчальні дисципліни: «Невропатологія», «Основи генетики у контексті спеціальної педагогіки», «Клініка інтелектуальних порушень», «Мовленнєві і сенсорні системи та їх порушення», «Особливості вікової фізіології та здоров`я дитини з психофізичними порушеннями», «Психопатологія», «Інклюзивне навчання осіб з особливими освітніми потребами», «Інклюзивне навчання в системі загальної освіти».