menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Адреса профорієнтаційного центру
кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Центральний корпус, 1 поверх, каб. № 137
Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка,
вул. Роменська, 87, м. Суми, 40002
Контактна інформація:
Електронна пошта: cor.ped_sumy@ukr.net
Тел.: (0542) 68-59-43
Skype: corped


Керівник:  Чобанян Анна Варужанівна, кандидат психологічних наук, доцентстарший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка

e-mail: Чобанян Анна Варужанівна <chobanyansspu@gmail.com

Дата заснування: вересень 2016 року.

Колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти надає консультації майбутнім студентам щодо кваліфікацій, що одержують бажаючі навчатися за спеціальністю 016 Спеціальна освіта за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) та за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка) та щодо перспектив їх працевлаштування після завершення навчання.

За консультаціями можуть звертатися майбутні абітурієнти, їх батьки, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та інші зацікавлені особи.

Протягом кожного навчального року в університеті проводиться «День відкритих дверей», де майбутні студенти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології мають можливість познайомитися зі спеціальностями, професорсько-викладацьким складом, матеріально-технічною базою, умовами вступу і навчання, знайомляться із відомими, фахівцями, науковцями, які у різні часи закінчили або працюють в університеті. У своїх виступах представники ректорату, провідні викладачі вузу, декани факультетів та директори НН інститутів подають інформацію про історію, традиції й сьогодення університету, характеризують перспективи одержаних спеціальностей. Майбутні студенти мають можливість ознайомитися з правилами прийому до університету, отримати відповіді на запитання, що стосуються умов, пільг при вступі до закладів вищої освіти.

Подробиці про умови вступу та умови навчання абітурієнти можуть дізнатися через буклети, брошури, плакати, календарі та іншу продукцію, що систематично розміщується та оновлюється. Інформацію про навчальний заклад та кафедру можна знайти у періодичній пресі, довідниках для абітурієнта, обласному радіо та телебаченні, сайті кафедри, звернувшись до сторінок на цьому сайті: абітурієнтам; віртуальний день відкритих дверей кафедри; кафедра у ЗМІ; про кафедру.

Щотижня на обласному телебаченні висвітлюються цікаві сюжети про навчання та дозвілля студентів, участь викладачів та студентів у наукових конференціях і семінарах тощо. https://www.sspu.sumy.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2162

Дізнатися про спеціальності, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти майбутні абітурієнти можуть відвідав спеціалізовану виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» (щорічно проводиться на базі виставкового центру Сумської ТПП «Іллінський»), освітній фестиваль «Твоя майбутня професія» (щорічно проводиться на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології), День відкритих дверей для випускників 11 класів  (щорічно проводиться на базі університету).

Чекаємо на Вас!

Курси з підготовки до вступуКурси з підготовки до вступу на навчання у 2023-2024 навчальному році (грудень 2022 року)

2022

Відеопрезентація спеціальності:

Профорієнтаційне відео кафедри cпеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка 
Відеонарис пдготовки фахівців кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка

Детальна інформація про проведення вступної кампанії розміщена на сайтах кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

2021

Презентація спеціальності:

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти. Презентація спеціальності 016 Спеціальна освіта. Вступ 2021

Ви можете отримати відповіді на питання щодо вступу 2021 у чат-боті кафедри спеціальної та інклюзивної освіти в Viber/Telegramhttps://sumcio.customer.smartsender.eu/lp/VJcYFOdG

 

Адреса профорієнтаційного центру
кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Центральний корпус, 1 поверх, каб. № 137
Навчально-науковий Інститут педагогіки і психології,
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка,
вул. Роменська, 87, м. Суми, 40002
Контактна інформація:
керівник профорієнтаційного центру кафедри
Чобанян Анна Варужанівна
тел. 050 252-64-15
e-mail: Анна Чобанян <chobanyansspu@gmail.com>
Електронна пошта кафедри: cor.ped_sumy@ukr.net
Тел.: (0542) 68-59-43
Skype: corped

Календар подій