04 вересня 2024 року в режимі відеоконференції для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти першого курсу денної і заочної форм навчання 0051-ТС гр. і СО (т-с)-5 гр. спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.05 Тифлопедагогіка. 016.04 Сурдопедагогіка), проведено настановчу конференцію з виробничої педагогічної практики у спеціальних закладах освіти (центрах) для дітей з порушеннями слуху.

Відповідальний методист з практики, канд. пед. наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Олександр КОЛИШКІН ознайомив здобувачів із метою і завданнями виробничої педагогічної практики, її місцем у системі підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти, зробив огляд програми практики, ознайомив з термінами, базами проходження виробничої педагогічної практики у спеціальних закладах освіти (центрах) для дітей з порушеннями слуху, переліком звітної документації, вимогами та функціональними обов’язками здобувачів-практикантів, надав консультацію щодо організації роботи з використанням дистанційних та цифрових технологій в умовах воєнного стану, побажала успіху у проходженні практики.