04 вересня 2024 року відбулась зустріч викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти першого курсу денної форм навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта (Корекційна психопедагогіка. Логопедія).

На початку зустрічі з привітальним словом виступила завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, доктор педагогічних наук, професор Оксана БОРЯК.

Куратор першого курсу, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Олександр КОЛИШКІН подякував студентам за вибір сучасної спеціальності, яка відзначається своєю унікальністю завдяки інтегрованому підходу до освіти та реабілітації осіб з порушеннями психофізичного розвитку і мовленнєвими розладами. Це поле охоплює роботу з різними віковими категоріями – дітьми, підлітками та дорослими – що дозволяє адаптувати методики відповідно до індивідуальних потреб та вікових особливостей кожного клієнта.

Професорсько-викладацький склад кафедри розкрив майбутнім фахівцям в галузі спеціальної та інклюзивної освіти, що соціальна значущість роботи корекційних педагогів та логопедів проявляється у покращенні якості життя людей з особливими потребами, сприяючи їх соціалізації та інтеграції в суспільство. Постійний розвиток і впровадження нових методик дозволяють ефективно допомагати людям різного віку з різними видами порушень, роблячи цю спеціальність надзвичайно важливою та актуальною у сучасному суспільстві.

Вітаємо студентів першокурсників у нашій дружній родині!

Бажаємо всім успішного та мирного навчального року!

Інформацію підготував Олександр КОЛИШКІН