З метою допомоги учнівській молоді у професійному самовизначенні 08 лютого 2024 р., відбулася онлайн зустріч випускників 11–их класів КУ Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №9, м. Суми, Сумської області із представниками кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка: Оксаною БОРЯК д.пед.н., завідувачем-професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Анною ЧОБАНЯН к.психол.н., доцентом.

Оксана БОРЯК презентувала освітньо-професійну програму «Психокорекційна педагогіка. Логопедія». спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка), ознайомила майбутніх вступників із можливостями міжнародної академічної мобільності. Анна ЧОБАНЯН розповіла про кваліфікацію, можливості професійного становлення і зростання, сфери і заклади працевлаштування, переваги навчання на спеціальності.