09 жовтня 2024 року в режимі відеоконференції для здобувачів другого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання (СО (ол)-2 гр.) спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) проведено настановчу конференцію з навчальної педагогічної практики у спеціальних ЗЗСО (початкові класи).

Відповідальний методист з практики доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Юрій КОСЕНКО ознайомив здобувачів із метою і завданнями навчальної педагогічної практики, її місцем у системі підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, зробив огляд програми практики, ознайомив з термінами, базами проходження навчальної педагогічної практики у спеціальних закладах освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями, переліком звітної документації, вимогами та функціональними обов’язками здобувачів-практикантів, надав консультацію щодо організації роботи з використанням дистанційних та цифрових технологій в умовах воєнного стану, побажав успіху в проходженні практики.