menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

2020

Перший проректор університету - вступникам 2020

 2020 Детальна інформація щодо вступу на спеціальність 016 Спеціальна освіта

Кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти у 2020 р. здійснюється набір здобувачів вищої освіти на освітні рівні "бакалавр", "магістр", "доктор філософії" за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Підготовка студентів на рівні "бакалавр" здійснюється за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія), на рівні "магістр" - за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) та за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка); на рівні "аспірант" - за освітньо-науковою програмою Спеціальна освіта. 

На сайті кафедри наведено інформацію щодо загальних умов вступу, зокрема,  в бакалавратуру, магістратуруаспірантуру.

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту педагогіки і психології  Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка має відповідні ліцензії і сертифікати щодо здійснення освітньої діяльності. 

Викладачі кафедри запрошують майбутніх студентів на день відкритих дверей кафедри де вони можуть одержати загальну інформацію про кафедру. 

2020 р.

Пілотний проект кафедри спеціальної та інклюзивної освіти на 2020-2021 навчальний рік: оголошення набору на навчання абітурієнтів з глибоками порушеннями слуху за Освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка) ОС "магістр" . Університет забезпечує створення спеціального освітнього середовища для здобувачів вищої освіти цієї категорії під час їх навчання в університеті за вказаною спеціальністю.

 2019

Детальна інформація щодо вступу на спеціальність 016 Спеціальна освіта 2019

Друга хвиля набору на навчання - вересень 2019 року

Прийом документів з 03.09.19 по 17.09.19 р.

Урочиста посвята першокурсників у студенти 2019

2018

Посвята першокурсників у студенти 31.09.2018

 2017

Запрошення на навчання за спеціальністю 016 Спеціальна освіта 2017

2020
Зарахованим на навчання у поточному році Дисциліни за вибором

Календар подій

arrow_upward