menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка є випускаючою кафедрою, що здійснює підготовку здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за спеціальністю:

– 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія). Форма навчання: денна/заочна.

Набір здійснюється на Ι курс (термін навчання – 4 роки). Умови вступу: зарахування абітурієнта здійснюється за  сертифікатами ЗНО з предметів: українська мова та література (профільний); біологія; історія України або іноземна мова. Детальна інформація про вступ на перший курс (після закінчення школи) розміщена на наступній сторінці.

Набір здійснюється на ΙІ курс (термін навчання – 3 роки). Умови вступу: зарахування здійснюється на основі наявності у вступника ступеня молодшого спеціаліста за різними неспорідненими спеціальностями (технічними, медичними, сільськогосподарськими, економічними, ветеринарними, педагогічними та ін. на рівні закладів вищої освіти – коледж, технікум, училище) на підставі усного складання вступного випробування за фахом – Вступ до спеціальності «Спеціальна освіта». Детальна інформація про вступ на другий курс (після закінчення коледжу) розміщена на наступній сторінці.

Набір здійснюється на ΙІ курс студентів 2 та 3 курсів – паралельно з навчанням за основною спеціальністю у закладі вищої освіти (перехресний вступ на підставі усного складання вступного випробування за фахом – Вступ до спеціальності «Спеціальна освіта»Умови вступу: подання документів (заява) до 15 вересня 2019 р.; іспит у вересні 2019 р. Умови навчання: форма навчання – заочна; фінансова основа – комерційна. Детальна інформація про вступ на другий курс (перехресний вступ) розміщена на наступній сторінці.

Випускники здобувають кваліфікацію – бакалавр освіти. Вчитель-дефектолог. Вихователь дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Асистент логопеда. Асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням.

Випускники можуть працювати у спеціальних дошкільних навчальних закладах; дошкільному навчальному закладі (логопедичні групи); спеціальних загальноосвітніх школах; загальноосвітніх школах з інклюзивним та інтегрованим навчанням; соціально-реабілітаційних, абілітаційних центрах, установах; ресурсних центрах з підтримки інклюзивної освіти; управліннях освіти і науки.

Календар подій

Контактна інформація

Контактний телефон кафедри:
(0542) 68-59-43

E-mail: [email protected]
Skype: corped

 Абітурієнтам - детальна інформація

arrow_upward