13 березня 2021 року в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся День відкритих дверей в очному форматі з використанням паралельно платформи Zoom.  Професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, долучився до організації і проведення заходу, й презентував свої спеціальності.

Було розроблено план дій для залучення майбутніх абітурієнтів серед учнів випускних класів ЗНЗ м. Суми (№6, №8, №11, №16, №24, №29) та представлено присутнім презентацію, яка детально інформувала потенційних здобувачів вищої освіти про освітньо-професійні програми спеціальності: 1) Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка); 2) Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка.Логопедія): 3) Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка.Сурдопедагогіка).

Анна Варужанівна Чобанян розповіла майбутнім абітурієнтам про переваги навчання за спеціальностю 016 Спеціальна освіта, про цьогорічні умови вступу, зазначила які потрібно мати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання. Особливо корисною була інформація про кваліфікації випускників кафедри за освітніми ступенями бакалавра/магістра й про можливості майбутнього працевлаштування. Під час виступу було надано інформацію про не тільки про навчання в університеті, а й про студентське дозвілля.

І на завершення, Анна Варужанівна побажала всім успіхів, а також висловила сподівання зустрітися з майбутніми абітурієнтами 1 вересня на  бакалаврських та магістерських програмах кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.