2 вересня 2022 року у нашому місті пройшла одноденна соціальна акція «Дипломи, які ніколи не видадуть», присвячена студентам, які загинули під час вторгнення рф в Україну.

У центрі міста Суми на банерах було розміщено більше, ніж 40 дипломів студентів з усієї України, які не встигли закінчити навчальний заклад і отримати дипломи. Серед них і диплом студентки кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С. Макаренка – Анастасії МІРОШНІЧЕНКО, яка трагічно загинула 17 березня 2022 року внаслідок ворожого обстрілу і навіки залишиться в наших серцях.
На акції була присутня Євгенія ТАРАН - подруга Анастасії, староста 0041 гр. в якій навчалася студентка.

Відеорепортаж https://www.youtube.com/watch?v=5n2IlzG-1IE

Вічна пам’ять всім загиблим студентам та ширі співчуття їхнім родинам!