Приємно спостерігати за особистісним і професійним становленням наших здобувачів, які довели, що протягом чотирьох років навчання отримали не тільки професійні знання та фахові навички, а й впевненість, вміння працювати в команді психолого-педагогічного супроводу, спроможність висловлювати виважену професійну думку та приймати відповідальні рішення!

Впродовж травня-червня місяців 2022 року відбулася державна атестація у вигляді комплексного іспиту з «Теорії і спеціальних методик виховної та корекційної роботи з дітьми з особливостями інтелектуального розвитку. Теорії і методик роботи асистента-логопеда, асистента вчителя ЗОЗ з інклюзивним та інтегрованим навчанням» здобувачами вищої освіти на другому (бакалаврському) рівні денної та заочної форм навчання – 0041 та СО (ол)-4 академічних груп.

Державна атестація проходила в online форматі, але це не стало на заваді перевірки теоретичних знань, загальної професійної компетенції й зокрема, практичного досвіду здобувачів. Адже, переважна більшість (90%) студентів 0041 академічної групи працюють на посадах асистентів вчителів загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним навчанням, чим професорсько-викладацький склад випускової кафедри спеціальної та інклюзивної освіти –  суттєво пишається.

Результати державної атестації підтвердили отримання здобувачами достовірних і об’єктивних результатів щодо якості засвоєння програмного матеріалу, що відповідають вимогам ОП бакалавра спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедгогіка. Логопедія).

Талановиті, професійно-орієнтовані, вмотивовані, енергійні та цілеспрямовані наші випускник й випускниці, Ми пишаємося Вами! Чекаємо на магістерських програмах рідної кафедри!