05 травня 2022 року укладено Міжнародну угоду про співпрацю.
Угода про співпрацю СумДПУ-WU_05.05.2022

Юлія Бондаренко, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, завідуюча науково-дослідницькою лабораторією проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка ініціювала заключення міжнародної угоди між Навчально-науковим інститутом педагогіки і психології СумДПУ імені А.С. Макаренка та Інститутом педагогіки Вроцлавського університету (Польща).
В межах цієї угоди кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти передбачається модернізація діяльності через впровадження сучасних підходів до вищої освіти в глобальному контексті, своєчасній адаптації до змін світового соціального та академічного середовища, зокрема у форматі колективної та індивідуальної співпраці.