28 травня 2022 року відійшла в небуття Людмила Сергіївна Вавіна, вчений зі світовим ім’ям, фахівець у галузі спеціальної педагогіки та методики навчання рідної мови учнів із порушеннями зору та інтелекту, добре знаний та шанований у нашій країні та за її межами.

Вона тривалий час очолювала лабораторію тифлопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, викладала за сумісництвом на нашій кафедрі, що на той час мала назву – кафедра корекційної педагогіки та спеціальної психології.

Колектив співробітників та здобувачі вищої освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного інституту імені А. С. Макаренка висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким! Нехай світла душа Людмили Сергіївни спочиває з миром!!! Людмила Сергіївна назавжди залишиться в наших серцях і пам’яті!

ВАВІНА Людмила Сергіївна (20.06.1936 – 28.05.2022 рр.)

Скорбимо, пам’ятаємо…