23 січня 2022 року на розширеному засіданні кафедри спеціальної та інклюзивної освіти було розглянуто проєкт ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (спеціалізація 016.02 Олігофренопедагогіка) галузі знань 01 Освіта / Педагогіка.

У обговоренні взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри, представники студентського самоврядування, старости академічних груп спеціальності 016 Спеціальна освіта, магістранти, випускники та роботодавці.
Було розглянуто важливі складові та особливості проєкту програми, обговорено інтегральні, загальні, спеціальні (фахові, предметні) компетентності та програмні результати проєкту програми, її ресурсне забезпечення та можливості академічної мобільності.
Було обговорено пропозиції стейкхолдерів щодо уточнення назв окремих освітніх компонентів, зменшення кількості загальних і спеціальних компетентностей, визначення та уточнення виробничих (педагогічних практик) у спеціальних закладах середньої освіти та закладах середньої освіти з інклюзивним навчанням.
Запрошені учасники зазначили, що склад проєктної групи, науково-педагогічні працівники, залучені до реалізації освітньо-професійної програми, відповідають Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності.

Кожен із стейкхолдерів мав можливість ознайомитися зі змістом освітньо-професійної програми до засідання кафедри. Вільний доступ до програми було забезпечено шляхом розмішення проєкту ОП на сайті кафедри. Див.сайт: Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти/ Навчання/Освітні програми кафедри/Магістратура/Проєкт Освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, ступенем магістра, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 016 Спеціальна освіта (спеціалізація 016.02 Олігофренопедагогіка)_2022
Зауваження та пропозиції по змісту ОП стейкхолдери надають заповнив Анкети_Перегляд освітніх програм спеціальностей: опитування стейкхолдерів_що надана на початку цієї сторінки сайту, або надсилають їх на електронну пошту: kosenkosspu@gmail.com