Протягом 22.04 - 23.04.2021 року відбувся захист курсових робіт студентами 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) денної та заочної форм навчання.
Захист робіт відбувся на дистанційній платформі Google Meet.
В онлайн-режимі студенти мали змогу презентувати власні теоретичні дослідження щодо проблем навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами. Підготовка та захист курсових проектів став результатом вивчення бакалаврами спеціальних методик навчання та виховання дітей дошкільного та шкільного віку з особливими освітніми потребами.
За результатами захисту курсових проектів студенти проявили високий рівень підготовки, отримали неоціненний досвід та можливість у дистанційному форматі окреслити результати проведених теоретичних досліджень.
Інформацію підготувала Зайчикова Анастасія Віталіївна