25 січня 2021 року,  в  рамках другого етапу акції «Під крилом добра», дружня команда  однодумців депутатів місцевого самоврядування від партії «Слуга Народу»: Максима Зеленського, Рустама Галаєва, Яни Романенко, Артема Кобзаря  та їх помічників, а також  представників волонтерського руху «Крок на зустріч», завітала до комунального  закладу  Сумської обласної ради – Ульянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Гості привезли  з собою багато подарунків: солодощі, одяг, взуття та засобами гігієни. Дітям подарували свято розваг. Родзинкою програми було шоу з рідким азотом. Зал, в якому зібрались вихованці закладу, перетворився на магічне дійство, де аніматори здивували всіх присутніх тим, що заморожували різні речі в азоті. Діти та дорослі були у захваті від побаченого та чекають на нові зустрічі.