За ініціативи психологічної служби Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка 4 березня 2020 року відбулась зустріч кураторів та старост груп з приводу профілактики коронавіруса. Присутнім надали рекомендацій, яких необхідно дотримуватись для профілактики захворювання та запропонували Пам’ятки щодо "Профілактики інфекційних захворювань" та "Збереження імунної системи".

Коронавірус має симптоми, як і гострі вірусні захворювання. Визначити коронавірус можуть тільки спеціальні тести. Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках діарея або кон’юнктивіт . Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека!

Важливо! Вчасне діагностування. Так як за симптоматикою коронавірус нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то важливо відразу звернутися до лікаря. Якщо Ви протягом останніх 14 днів повернулися із країни, в якій зафіксовані випадки коронавірусу, або ж спілкувалися із людиною, яка контактувала із тим, хто прибув до України з країн, де зафіксовані випадки коронавірусу – відразу попередьте про це свого сімейного лікаря.