Упродовж тижня – з 05 листопада 2023 року по 11 листопада 2023 року завідувач-професор кафедри, професор Оксана БОРЯК приймала участь у міжнародній академічній мобільності

в межах літньої школи «Social Responsibility of the University», яка відбулася на базі Університету імені Адама Міцкевича, м. Познань, Польща (Adam Mickiewicz University, Poznań). Тема навчання – «Соціальна відповідальність Університету» є надзвичайно актуальною як в нашій країні так і за її межами. Представники 28 закладів вищої освіти України мали змогу отримати досвід провідного Університету Польщі, поділитися здобутками закладів освіти які представляли. Надзвичайно цікавими та інформативними були розповіді запрошених лекторів: 3-я місія Університету (Joanna Barszcz, Head of International Office), функціонування інформаційного пункту для мігрантів (prof. UAM Natalia Bloch), функції Центру міграційних досліджень (prof. Izabella Main) і багато-багато іншого.

Найбільш вразливою, інформативною та пізнавальною була зустріч з керівницею відділу для співпраці деканату зі студентами зі спеціальними потребами (Support Office for Persons with Disabilities) – пані Анею.

Щира вдячність організаторам, керівництву Університету за надану можливість набуття європейського досвіду, для подальшої реалізації й удосконалення системи освіти в Україні.

Відеопрезентація