9 грудня 2019 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка спільно з відділом навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України буде проведено ІІІ Регіональний науково-практичний семінар зі спеціальної педагогіки «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

Семінар буде проведено на базі Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Волошка» м. Суми, Сумської області. Початок о 14.00

До участі у семінарі запрошуються працівники спеціальних, дошкільних, загальноосвітніх, корекційно-реабілітаційних, медичних закладів, фахівці з інклюзивного навчання, працівники інклюзивно-ресурсних центрів, науковці та викладачі вищих навчальних закладів, батьки дітей з особливими освітніми потребами, студенти. Учасники науково-практичного семінару отримують сертифікати.

В ході семінару планується робота наступних  секцій:

– новітні технології навчання жестової мови осіб з порушеннями слуху;

– сучасні методики надання логопедичної допомоги в умовах закладів дошкільної, загальної середньої та спеціальної освіти;

– організаційно-педагогічні умови роботи з розвитку мовлення дітей з особливими освітніми потребами;

– актуальні проблеми навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами та шляхи їх подолання.

За додатковою інформацією звертатися:

Косенко Юрій Миколайович – координатор семінару моб. тел. 050 838 78 18

Контактний телефон кафедри спеціальної та інклюзивної освіти:

E-mail: cor.ped_sumy@ukr.net