Організатори: Громадська організація «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, Феліцитас»; Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, кафедра спеціальної та інклюзивної освіти

До участі у Міжнародному семінарі запрошені представники місцевих органів влади, департаменту соціального захисту населення, громадських організацій, що об’єднують осіб з інвалідністю, керівники та фахівці установ і організацій, викладачі вищих педагогічних вузів які працюють у сфері реабілітації та надання соціальних та психолого-педагогічних послуг особам з інвалідністю, міжнародні партнери.

В ході семінару планується робота наступних  секцій:
– система опіки: правові обмеження;
– безоплатний та пільговий доступ до лікарських засобів у психіатрії;
– представлення зарубіжного досвіду у роботі з особами з інвалідністю;
– реабілітаційні технології в роботі з особами з інвалідністю внаслідок комплексних уражень та інтелектуальними обмеженнями.

За додатковою інформацією звертатися:
Гусєва Тетяна Олексіївна – моб.тел. 066 60 46 033
Косенко Юрій Миколайович - координатор семінару моб. тел. 050 838 78 18