До участі у конкурсі запрошуються:
- учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Суми та області;
- студенти всіх курсів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Анкета/заявка учасника

Реєстраційна карта Конкурс есе_Суми 2019

відео Нагородження призерів конкурсу творчих робіт "Світ один на всіх" під час Всеукраїнської олімпіади у СумДПУ імені А.С.Макаренка 2018 р.

Результати конкурсу 2018 рок
Список переможців конкурсу творчих робіт (твір-есе) «Світ один для всіх»

Диплом I ступеня – Самодай Ангеліна Ігорівна, учениця 11 класу (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Сумської міської ради).

Диплом II ступеня – Хурсенко Альона Олексіївна, учениця 11 класу (Комунальна установа Сумський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів  №16 імені Олексія Братушки»)
Диплом II ступеня – Малорошвило Дмитро Владиславович, учень 11 класу (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області).

Диплом III ступеня – Грекова Анна Олександрівна, учениця 11 класу (Глухівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Глухівської міської ради  Сумської області).
Диплом III ступеня – Кабанова Вікторія Леонідівна, учениця 11 класу (Глухівська загальноосвітня школа-інтернат I-III ст. ім. М.І. Жужоми Сумської обласної ради).
Диплом III ступеня – Прокоф’єв Олександр Сергійович, учень 11 класу (Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Тростянецької міської ради  Сумської області).

З метою формуванням позитивної суспільної думки стосовно впровадження інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами та активізації процесу реалізації концепції «Нова українська школа» у березні-квітні 2019 року, кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проводиться ІІ конкурс творчих робіт (есе) «Світ один для всіх». Матеріал есе має висвітлювати авторське розуміння шляхів розв’язання питань, які є актуальними під час впровадження інклюзивного навчання на рівні навчального закладу, Сумської області та України загалом, зокрема, питання створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами серед однолітків.

У 2019 році  заплановано проведення конкурсу творчих робіт у два етапи:

Ι-й етап буде відбуватися на базі загальноосвітньої школи. Шкільна комісія (журі) у складі вчителя української мови та літератури, практичного психолога і соціального педагога визначає на рівні закладу освіти переможців серед учнів 10-11-х класів з написання твору-есе на тему «Світ один для всіх». Термін виконання: з 01 березня по 20 березня 2019 р.

Проведення ΙΙ-го етапу конкурсу творчих робіт (есе) «Світ один для всіх» буде відбуватися на базі СумДПУ імені А.С. Макаренка. Загальноосвітня школа подає заповнену заявку та безпосередньо твір-есе на електронну пошту кафедри спеціальної та інклюзивної освіти: сor.ped_sumy@ukr.net. Подання твору-есе переможця Ι-го етапу конкурсу буде тривати з 20 березня по 30 березня 2019 р. включно. Результати будуть визначені та доведені до відома учасників до 10 квітня 2019 року.

Учасникам ІІ етапу конкурсу творчих робіт (есе) «Світ один для всіх» будуть видані сертифікати, переможцям конкурсу за зайняті 1, 2, 3 місця – грамоти, подяки. Урочисте оголошення результатів конкурсу творчих робіт буде здійснено під час проведення ΙΙ етапу XΙV Всеукраїнської студентської олімпіади (з міжнародною участю) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта (за нозологіями), яка відбудеться на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Робоча мова конкурсу: українська.

На тих же умовах до участі у конкурсі запрошуються студенти всіх курсів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

З повагою, професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти