аспірант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (2023-2027 рр.)

cmac_e9952.pngНауковий керівник: Дегтяренко Тетяна Миколаївна. доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
Основне місце роботи: Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Посада: аспірант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти
Професійна
Електронний кабінет аспіранта:
Профіль Google Scholar:
Scopus ID
Researcher ID
E-mail: stas.klimenta@gmail.com
Декларація АД (завантажити)

Індивідуальна тема наукового дослідження:

2023 р. по       теперішній час

«Розвиток професійної компетентності у сфері інклюзивного навчання майбутніх бакалаврів педагогічних спеціальностей засобами тренінгових технологій»

Освіта:

2023 – 2027 рр.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, навчання в аспірантурі зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

2019 – 2023 рр.

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (диплом з відзнакою М19 №205178)

2014 – 2018 рр.

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, напрям підготовки «Філологія», спеціалізація «Мова і література» (англійська), професійна кваліфікація «Вчитель англійської мови і зарубіжної літератури» (диплом B18 №098189)

Участь у наукових товариствах, грантовій діяльності, асоціаціях, експертних радах та ін.:

2023-2027 рр.

Член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених СумДПУ імені А.С. Макаренка

2023-2027 рр.

Член науково-дослідної лабораторії проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка

Коло наукових інтересів: інклюзивна освіта; освіта дітей з особливими освітніми потребами; розвиток професійної компетентності фахівців у сфері інклюзивної освіти, тренінгові технології.