аспірантка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (2016 -2020 рр.)

Сиденко e482fНауковий керівник: Колишкін Олександр Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка

Основне місце роботи:
Фізична особа-підприємець Сіденко Ю.О.
Посада: корекційний педагог, спеціальний психолог
Електронний кабінет аспіранта:
Профіль Google Scholar  https://scholar.google.com.ua/citations?user=dHxuuooAAAAJ&hl=ru
ORCID 0000-0003-2749-5915
Scopus ID
Researcher ID
E-mail: yulia.pochkun@gmail.com

Індивідуальна тема наукового дослідження:

2018 р.

«Педагогічні умови формування пізнавальної готовності дошкільників з аутистичними порушеннями до навчальної діяльності» (протокол №602 від 30.05.2018 рішення бюро Міжвідомчої ради з координації досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології)

2020 р.

«Педагогічні умови формування пізнавальної готовності старших дошкільників з розладами аутистичного спектру до навчальної діяльності» (протокол №12 від 18.06.2020 засідання вченої ради СумДПУ імені А.С. Макаренка)

Дата захисту дисертації: 30.04.2021 (фото-звіт, наказ МОНвручення диплому PhD).

Освіта:

2016–2020 рр.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, навчання в аспірантурі зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

2014–2015 рр.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, магістратура, магістр спеціальності Корекційна освіта (олігофренопедагогіка), кваліфікація:  олігофренопедагог, спеціальний психолог, викладач спеціальної психології (диплом магістра М15 № 011054 від 30 червня 2015 р.)

2010–2014 рр.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, бакалавр спеціальності «Корекційна освіта (олігофренопедагогіка)», кваліфікація: дефектолог, вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку (диплом бакалавра СМ № 47464790 від 30 червня 2014 р.)

Практичний досвід роботи у закладах освіти / установах /організаціях

2018 р. – по теперішній час

Корекційний педагог, спеціальний психолог в ФОП Сіденко Ю.О.

2019 -2020 рр.

Фахівець кафедри спеціальної та інклюзивної освіти в СумДПУ імені А. С. Макаренка

2017-2018 рр.

Корекційний педагог в сімейному центрі психології та розвитку «Городок»

2014-2016 рр.

Педагог-організатор в КЗСОР Косівщінська СЗОШ – інтернат

Підвищення кваліфікації (стажування)

2020 р.

Вебінар Христини Ткач вчителя-логопеда, поведінкового терапевта «Розвиток мовлення у дітей з аутизмом методами ава терапії»

2020 р.

Вебінар Христини Ткач вчителя-логопеда, поведінкового терапевта «Розвиток розуміння мовлення у дітей з аутизмом та алалією»

2019 р.

ВебінарGalinaItskovich «DIR Floortime діагностика»

2019 р.

Вебінар Христини Ткач вчителя-логопеда, поведінкового терапевта «Розвиток мовлення в безмовленнєвих дітей. Поведінковий підхід»

2019 р.

Вебінар Христини Ткач вчителя-логопеда, поведінкового терапевта «Розвиток навичок самообслуговування, туалету та інших побутових навичок у дітей з аутизмом»

2018 р.

Курс «Формування навичок діагностики (STAT) та науково-обгрунтованих втручань (RIT) для дітей раннього віку з розладами спектру аутизму»на базі центру розвитку та сім’ї та особистості «Навички життя»

2017 р.

Тренінг «Розвиток мовленнєвої активності дітей із аутизмом»на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація корекційних педагогів

2017 р.

Тренінг «Нейро-сенсорна інтеграція і психокорекція у роботі дитячого психолога»на базі Інституту сенсорної інтеграції «Sensus», сімейний центр психології і розвитку «ГородОк».

2017 р.

Тренінг «Логоритміка для педагогів і психологів» на базі Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії „Я”.

2017 р.

Тренінг «Нейро-сенсорна і психологічна діагностика у роботі психолога»на базі Інституту сенсорної інтеграції «Sensus», сімейний центр психології і розвитку «ГородОк».

Участь у наукових товариствах, грантовій діяльності, асоціаціях, експертних радах та ін.

З 2018 р.–2020 р.

Член Української асоціації корекційних педагогів (сертифікат №392/2018 від 01.04.2018 р.)

2016 р.–2020 р.

Член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених СумДПУ імені А.С. Макаренка

2016 р.–2020 р.

Член Міжвідомчої лабораторії корекційно-реабілітаційних технологій кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ ім. А.С. Макаренка

Коло наукових інтересів: спеціальна освіта; діти з розладами аутистичного спектру; корекційні технології роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру;пізнавальна готовність дітей з розладами аутистичного спектру; педагогічні умови формування пізнавальної готовності старших дошкільників з розладами аутистичного спектру.