21 березня 2024 року, у межах Угоди про міжнародну співпрацю, відбулася організаційна зустріч з координатором Фундації Porta Vitae (Польща) в Україні – пані Іриною РОЗДОБУДЬКО.

Зустріч була присвячена питанням організації та проходження педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Корекційна психопедагогіка) 0031, 0011 стн. академічних груп на базі дошкільного закладу освіти, початкової школи для дітей із особливими освітніми потребами. До міжнародної академічної мобільності здобувачів долучені: Віторія ДОРОШЕНКО, Поліна ЗОЛОТАРЬОВА, Яна ЛІСНА.

Дякуємо представникам Фундації за надану можливість здобувати практичний досвід в Польщі, опановувати сучасними європейськими технологіями роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.