16 березня 2024 року НН ІПП відчинив двері для випускників 11 класів. кафедра спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка представила нову ОПП спеціальності 016 Спеціальна освіта - 016.02 Корекційна психопедагогіка. Логопедія. Захід став відмінною нагодою не лише дізнатися більше про важливість спеціальної освіти/інклюзивної освіти, але й зануритися в світ корекційної психопедагогіки та її впливу на розвиток особистості.

Здобувачі спеціальності 1-4 років навчання продемонстрували свої таланти та знання, провівши лінійку майстер-класів, зосереджених на розвитку дрібної моторики. Як важливий аспект корекційної психопедагогіки, дрібна моторика є ключовою для розвитку навичок письма, мовлення та самообслуговування. Учасники мали можливість не тільки спостерігати, а й взяти участь у вправах, що сприяють розвитку цих навичок. Особливою родзинкою заходу стало анімаційне шоу, підготовлене нашими талановитими здобувачками.

Формування Soft Skills