Робота над удосконаленням ОП. У межах роботи над проектами ОП гаранти ОП: завідувач-професор Оксана БОРЯК (гарант ОПП першого (бакалаврського) рівня ВО «Психокорекційна педагогіка. Логопедія»), доцент Юрій КОСЕНКО (гарант ОПП другого (магістерського) рівня ВО «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» провели робочу зустріч із завідувачкою обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти – Юлією ДІДОРЕНКО.

У межах зустрічі визнали подальші шляхи удосконалення ОП: рекомендації щодо визначення професійної кваліфікації здобувачів як першого так і другого рівнів ВО, згідно діючої нормативно-законодавчої бази; обговорили подальші шляхи співпраці між обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Сумської області та практичною підготовкою здобувачів як першого так і другого рівнів ВО.