Робота над удосконаленням ОП. У межах роботи над проектами ОП гаранти ОП: завідувач-професор Оксана БОРЯК (гарант ОПП першого (бакалаврського) рівня ВО «Психокорекційна педагогіка. Логопедія»), доцент Юрій КОСЕНКО (гарант ОПП другого (магістерського) рівня ВО «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» провели робочу зустріч з керівником Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 17 «Радість» м. Суми, Сумської міської ради – Аліною БАТАРЧУК.

У межах зустрічі визнали подальші шляхи удосконалення ОП: пропозиції щодо ОК, за спеціалізацією 016.01 Логопедія, визначили подальші шляхи співпраці між закладом дошкільної освіти та практичною підготовкою здобувачів як першого так і другого рівнів ВО.