16 лютого 2024 р. гаранти ОП: завідувач-професор Оксана БОРЯК (гарант ОПП першого (бакалаврського) рівня ВО «Психокорекційна педагогіка. Логопедія»), доцент Юрій КОСЕНКО (гарант ОПП другого (магістерського) рівня ВО «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» у межах роботи над проектами ОП провели робочу зустріч з керівництвом Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальної школи Сумської міської ради – директором Валентиною СЛЮСАРЕНКО, заступником директора з навчально-виховної роботи Тетяною СКИБОЮ.

У межах зустрічі визнали подальші шляхи удосконалення ОП: пропозиції щодо ОК, визначили подальші шляхи співпраці між закладом освіти та практичною підготовкою здобувачів як першого так і другого рівнів ВО.