Академічна доброчесність в магістерських дослідженнях
15 лютого 2024 р. професорсько-викладацьким складом кафедри – професором Тетяною ДЕГТЯРЕНКО, доцентом Олександром КОЛИШКІНИМ був організований та проведений науково-методичний семінар «Наукові дослідження в кваліфікаційних роботах» для магістрантів спеціальності 016 Спеціальна освіта денної і заочної форм навчання.

Координатор семінару – доцент Олександр КОЛИШКІН ознайомив здобувачів ВО з вимогами до написання магістерських робіт, супровідною документацією, нормативною базою, етапами написання роботи, вимогами до апробації результатів наукового дослідження. Професор Тетяна ДЕГТЯРЕНКО наголосила про умови дотримання академічної доброчесності. Гарант ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) – доцент Юрій КОСЕНКО, анонсував можливості неформальної освіти для здобувачів другого (магістерського) рівня ВО.