Щиро вітаємо випускників спеціальності Спеціальна освіта 2023 року кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістра!

15 січня 2024 року в актовій залі Центрального корпусу Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулась урочиста церемонія випуску 2023 року та вручення дипломів магістрам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, серед яких – 43 магістри спеціальності Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) і 13 – спеціальності Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка) денної і заочної форм навчання. На жаль не всі змогли особисто долучитися до церемонії вручення дипломів і бути присутніми в рідному Університеті.

Професорсько-викладацький склад кафедри щиро вітає дипломованих фахівців з цією знаменною подією. Дякуємо за отримане задоволення навчати Вас.

Шановні випускники! Бажаємо Вам удачі і великих успіхів у подальшій професійній діяльності, нових перемог, сміливості у подоланні труднощів, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та мирного неба! Щоб диплом, отриманий в стінах Університету був в нагоді, а Ваша праця була на користь людям. Хай щастить!

відео_Випуск магістрів спеціальності «Спеціальна освіта» 2023