21 грудня 2023 року відбулося урочисте відкриття лекційної аудиторії кафедри спеціальної та інклюзивної освіти ННІПП.

Відкриття аудиторії співпало з днем, коли Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка відзначає своє 99-річчя.
Дякуємо здобувачам всіх рівнів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта, які надихнули професорсько-викладацький склад кафедри на ідею перетворення лекційної аудиторії - у багатофункціональний, сучасний міні конференц-зал для проведення наукових, науково-практичних заходів: конференцій, семінарів, курсів підвищення кваліфікації, вебінарів тощо.
Саме заради здобувачів, за допомогою здобувачів, за підтримки керівництва Університету, впродовж півроку тривали ремонтні роботи.

Уклінно дякуємо Збройним Силам України за віру в мирне майбутнє, можливість навчатися, працювати, жити.

відео_Урочисте відкриття лекційної аудиторії кафедри спеціальної та інклюзивної освіти_21.12.2023