Гостьова лекція для здобувачів другого (магістерського) рівня ВО спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка)

23 листопада 2023 року для здобувачів другого (магістерського) рівня ВО спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка), в межах ОК «Альтернативні засоби комунікації» (викладач – проф. Оксана БОРЯК) відбулася гостьова лекція доктора філософії зі спеціальності Спеціальна освіта, ст. викладача кафедри дошкільної освіти Криворізького державного педагогічного університету, практикуючого вчителя-дефектолога Юлії СІДЕНКО

на тему «Комунікативна система PECS». У межах лекції Юлія Олександрівна ґрунтовно схарактеризувала етапи роботи за даною системою на прикладі роботи з дітьми з РАС, навели приклади з практики, проінформувала про додаткові джерела, які можуть використовувати фахівці-практики.

Дякуємо Юлії Олександрівні, за змістовний, інформативний, практико зорієнтований лекційний матеріал.